skip to Main Content
Burçak Ilıman

Pasific Universty Uluslararası İlişkilerin ardından Breyer State Universty Halkla İlişkiler bölümlerinden mezun olan Burçak Ilıman, York Universty’ de Executive MBA yaptı ve halen St. Clements University’de Sosyal Psikoloji Doktora eğitimine devam etmektedir. Boğaziçi Üniversitesi Halkla İlişkiler uzmanlık ve meslek sertifika programlarıyla eğitimine devam etti. Pacific Hill ve Breyer State Üniversiteleri’nde kişisel satış ve pazarlama, stratejik yönetim ve planlama, pazarlama yönetimi, Boğaziçi Üniversitesi’nde PR Professional ve Marketing Code konularında özel eğitimler de alan Ilıman, profesyonel iş yaşamına Sabah Gazetesi’nde başlamıştır. Birçok ulusal dergide editörlük, STK ve kurumsal yayınların genel yayın yönetmenliğinin ardından kurumsal şirketlerin halkla ilişkiler müdürlüğü görevlerinde bulundu.

Aynı zamanda Dünyanın en iyi moda okullarından biri olan ESMOD’un Vakko ile anlaşarak Türkiye’ye gelmesi sonrası, Stil Danışmanlığı eğitimi almış, müşterilerine imaj, stil danışmanlığı ve kurumsal imaj hizmetleri de vermektedir.

Profesyonel olarak fotoğraf sanatı ile ilgilenen bu alanda kişisel sergileri ve Sadelik isimli fotoğraf kitabı bulunan Ilıman, halkla ilişkiler ve pazarlama iletişimi konularında özel eğitim kurumlarında dersler verdi. TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Basın Yayın Komisyon Başkanı, Türkiye Halkla İlişkiler Derneği (TÜHİD), Medya Platformu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı, İstanbul Fotoğraf ve sinema derneği (İFSAK) ve Kadın adayları destekleme derneği KADER üyesi olan, İngilizce ve Fransızca bilen Ilıman bir çocuk annesidir.

Verdiği Eğitimler

  • Stil danışmanlığı
  • Kurumsal stil danışmanlığı
Back To Top
WhatsApp chat