skip to Main Content

İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümünü bitiren Aydın Serdar Kuru büyük bir Amerikan gıda firmasının satış ve tanıtım operasyonlarında çalıştıktan sonra Türk Kara Kuvvetleri bünyesinde subay rütbesiyle eğitmenlik ve NATO görevlerinde bulunmuştur. Bu görevinin arkasından uzunca bir süre dış siyaset ve algı yönetimi konularında eğitmenlik ve köşe yazarlığı yapmış ve bu konularda iki adet kitap yayınlamıştır. Algı yönetimi konusundaki günlük yazıları ve sosyal medya paylaşımları ilgiyle takip edilmektedir.

Eposta: serdar@serdarkuru.com
Website: www.serdarkuru.com

Ege Üniversitesi’ndeki görevinin yanı sıra ICF (International Coaching Federation) onaylı Profesyonel Koç olan Aydın Serdar Kuru, Türkiye’nin önde gelen Algı Yönetimi uzmanı olarak bilimsel kaynaklar kullanılarak hazırlanmış ve alanında Türkiye’deki en kapsamlı eğitim olan “Algı Yönetimi” eğitimlerini  kurumlara ve üst düzey yöneticilere yönelik olarak vermektedir.

Aydın Serdar Kuru aynı zamanda 400 yıllık bir geçmişe sahip olan, savunma ve zihinsel kontrol üzerinde ihtisaslaşmış Japon Geleneksel Savaş Stratejisi “Daito Ryu Aikijujutsu” sanatının Japonya dışındaki en üst düzey beş eğitmeninden biridir.

Back To Top
WhatsApp chat