skip to Main Content

Ayca Kuru Akademi, zarafet ve moda eğitimlerinin merkezi olmuş Fransa, İsviçre ve İngiltere metotlarını örnek almış ve bu ülkelerde eğitimlerini tamamlayan deneyimli ve yetenekli eğitmen kadrosuyla iş etiketi, imaj, zarafet, yürüyüş-duruş, stratejik danışmanlık, ikna taktikleri, algı yönetimi, iletişim, protokol kuralları, görgü kuralları, koçluk ve birçok eğitim vermektedir. “Ayca Kuru Akademi” yetiştirdiği birçok kişi ile misyonunu devam ettirmektedir.

Türkiye’de özellikle şirketlere, şirket yöneticilerine, bireysel katılımcılara ve çocuklara özel eğitim programları ile faaliyetini sürdüren “Ayca Kuru Akademi”;

  1. Katılımcılarına kendilerini daha rahat bir biçimde ifade edebilmeyi,
  2. Kendine güvenen doğru bir şekilde yürümeyi ve durmayı,
  3. Etkili bir imaj düşüncesinin verdiği özgüvenin oluşmasını,
  4. Kendilerini tanımayı,
  5. İkna kabiliyetlerini geliştirmeyi,
  6. Gerçek algı ve yönetimini,
  7. Hayatlarına renk katmayı,
  8. Başkalarına verdikleri ilk izlenimin ve imajın farkında olmalarını sağlayarak bu doğrultuda dış dünyaya verdikleri mesajın etkinliğini hedefler.

Alanında uzman kadrosuyla, birçok kişisel ve gelişim eğitimleri veren “Ayca Kuru Akademi” bireysel ve kurumsal olarak verdiği eğitim çalışmalarını yürütmektedir.

Misyon & Vizyon

Medya ve İletişim araçlarının öneminin arttığı 21.yüzyılda, buna paralel olarak kişi ve kurumların kamuoyuna yönelik pozitif ve etkileyici bir imaj vermesinin ve iletişim sağlamanın da önemi artmıştır.

Günümüzde hangi sektörde olursa olsun, kendisine standartların üstünde bir başarı hedefleyen kişilerin diğer insanlara verdikleri imajlarını profesyonel bir şekilde oluşturmaları ve sürekli bir şekilde hedef kitlesine göre yeniden tanımlamaları gerekmektedir.

Bu sebeple, algı yönetimi, ikna taktikleri, algı yönetimi, iş etiketi, zarafet, protokol ve moda eğitimleri konusunda öncü olan “Ayca Kuru Akademi” İstanbul ‘ da eğitim vermeye başlamıştır.

Back To Top
WhatsApp chat